Департамент фінансів
Житомирської облдержадміністрації

Майдан ім. С.П. Корольова,1, 10014, тел. (0412) 42-22-92
E-mail: post@depfin.zht.gov.ua, код ЄДРПОУ 02313476
Дата

Запобігання проявам корупції

Антикорупційні лінії прямого зв'язку

У разі виявлення фактів вчинення корупційних правопорушень особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, телефонуйте на "Антикорупційні лінії прямого зв'язку" спеціально уповноважених суб'єктів, які безпосередньо здійснюють у межах своєї компетенції заходи щодо виявлення, припинення та розслідування корупційних правопорушень.

Назва спеціально уповноважених суб'єктів у сфері протидії корупції Номери телефонів E-mail
Департамент захисту економіки Національної поліції України Управління захисту економіки в Житомирській області 40-75-73
068-860-99-37
pg.npu@zt.npu.gov.ua
Національне антикорупційне бюро України 0-800-503-200
044-246-34-11
info@nabu.gov.ua
Національне агентство з питань запобігання корупції України 044-200-06-91
044- 200-06-40
info@nazk.gov.ua
Прокуратура Житомирської області 46-87-49
(044) 200-79-87
korrupcia.centr@gp.gov.ua

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ІНФОРМУВАННЯ ПРО ВИЯВЛЕНІ ФАКТИ КОРУПЦІЇ
в органі виконавчої влади

Назва установи: Департамент фінансів Житомирської обласної державної адміністрації
Поштова адреса: 10014 м. Житомир, майдан ім. С.П. Корольова, 1
Електронна адреса:post@depfin.zht.gov.ua
Адреса веб-сайту: https://depfin.zht.gov.ua

Уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції у департаменті фінансів

ПІБ Посада Контактні телефони,
електронна адреса
Волкова Лариса Вікторівна головний спеціаліст 47-46-02
post@depfin.zht.gov.ua

Електронна форма для відправлення звернення-повідомлення про корупцію

Витяг із Закону України "Про запобігання корупції"

Розділ VІІІ

ЗАХИСТ ВИКРИВАЧІВ

Стаття 53. Державний захист осіб, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції

1. Особа, яка надає допомогу в запобіганні і протидії корупції (викривач), - особа, яка за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, повідомляє про порушення вимог цього Закону іншою особою.

2. Особи, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції, перебувають під захистом держави. За наявності загрози життю, житлу, здоров'ю та майну осіб, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції, або їх близьких осіб, у зв'язку із здійсненим повідомленням про порушення вимог цього Закону, правоохоронними органами до них можуть бути застосовані правові, організаційно-технічні та інші спрямовані на захист від протиправних посягань заходи, передбачені Законом України "Про забезпечення безпеки осіб, які беруть участь у кримінальному судочинстві".

3. Особа або член її сім'ї не може бути звільнена чи примушена до звільнення, притягнута до дисциплінарної відповідальності чи піддана з боку керівника або роботодавця іншим негативним заходам впливу (переведення, атестація, зміна умов праці, відмова в призначенні на вищу посаду, скорочення заробітної плати тощо) або загрозі таких заходів впливу у зв'язку з повідомленням нею про порушення вимог цього Закону іншою особою. Інформація про викривача може бути розголошена лише за його згодою, крім випадків, встановлених законом.

4. Національне агентство, а також інші державні органи, органи влади Автономної Республіки Крим, органи місцевого самоврядування забезпечують умови для повідомлень їх працівниками про порушення вимог цього Закону іншою особою, зокрема через спеціальні телефонні лінії, офіційні веб-сайти, засоби електронного зв'язку.

5. Повідомлення про порушення вимог цього Закону може бути здійснене працівником відповідного органу без зазначення авторства (анонімно). Вимоги до анонімних повідомлень про порушення вимог цього Закону та порядок їх розгляду визначаються цим Законом. Анонімне повідомлення про порушення вимог цього Закону підлягає розгляду, якщо наведена у ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені. Анонімне повідомлення про порушення вимог цього Закону підлягає перевірці у термін не більше п'ятнадцяти днів від дня його отримання. Якщо у вказаний термін перевірити інформацію, що міститься в повідомленні, неможливо, керівник відповідного органу або його заступник продовжують термін розгляду повідомлення до тридцяти днів від дня його отримання. У разі підтвердження викладеної у повідомленні інформації про порушення вимог цього Закону керівник відповідного органу вживає заходів щодо припинення виявленого порушення, усунення його наслідків та притягнення винних осіб до дисциплінарної відповідальності, а у випадках виявлення ознак кримінального або адміністративного правопорушення також інформує спеціально уповноважених суб'єктів у сфері протидії корупції.

6. Національне агентство здійснює постійний моніторинг виконання закону у сфері захисту викривачів, проводить щорічний аналіз та перегляд державної політики у цій сфері.

7. Посадові і службові особи державних органів, органів влади Автономної Республіки Крим, посадові особи органів місцевого самоврядування, юридичних осіб публічного права, їх структурних підрозділів у разі виявлення корупційного або пов'язаного з корупцією правопорушення чи одержання інформації про вчинення такого правопорушення працівниками відповідних державних органів, органів влади Автономної Республіки Крим, органів місцевого самоврядування, юридичних осіб публічного права, їх структурних підрозділів зобов'язані у межах своїх повноважень ужити заходів щодо припинення такого правопорушення та негайно письмово повідомити про його вчинення спеціально уповноважений суб'єкт у сфері протидії корупції.


© Департамент фінансів Житомирської ОДА 2012-2023

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license,якщо не вказано інше.