Департамент фінансів
Житомирської облдержадміністрації

Майдан ім. С.П. Корольова,1, 10014, тел. (0412) 42-22-92
E-mail: post@depfin.zht.gov.ua, код ЄДРПОУ 02313476
Дата

Щорічний Всеукраїнський конкурс
"Кращий державний службовець"

Про участь державних службовців головного фінансового управління та департаменту фінансів у конкурсі
«Кращий державний службовець»

    Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19.09.2007 року №1152 "Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» наказом головного фінансового управління від 03.03.2008 року №15 утворено Організаційний комітет, затверджено Положення про Організаційний комітет, затверджено План заходів з проведення першого туру конкурсу «Кращий державний службовець».

    Державні службовці головного фінансового управління, департаменту фінансів облдержадміністрації активно приймали участь у щорічному Всеукраїнському конкурсі «Кращий державний службовець».

Інформація по роках

    В 2008 році прийняли участь у І-му турі Конкурсу 3 керівники та 6 спеціалістів, оцінюванню при підведенні підсумків конкурсу підлягали 2 керівники та 6 спеціалістів.

За результатами І-го туру Конкурсу визначено переможців:

- у номінації «Кращий керівник» переможець – Венцель В.Т., лауреат – Турський В.В.
- у номінації «Кращий спеціаліст» переможець – Рура І.Л., лауреат конкурсу – Самчук Н.В.

    У ІІ-му турі Конкурсу переможцем став серед керівників Венцель В.Т., серед спеціалістів Рура І.Л. Дипломом переможця ІІ туру у номінації "Кращий керівник" нагороджений Венцель В.Т., який приймав участь у ІІІ-му турі Конкурсу в м.Києві.

    В 2009 році прийняли участь серед керівників - 4, а серед спеціалістів - 7 працівників.

Переможцями І-го туру Конкурсу стали:

- у номінації "Кращий керівник" - Гаращук С.П., лауреат – Валінкевич Ю.Б
- у номінації "Кращий спеціаліст" - Самчук Н.В., лауреат - Олійник М.І.

У ІІ-му турі Конкурсу прийняли участь Гаращук С.П., Самчук Н.В.

 

    В 2010 році прийняли участь серед керівників 3 начальники відділів, серед спеціалістів - 9 працівників головного фінансового управління.

Переможці І-го туру Конкурсу стали:

- у номінації "Кращий керівник" - Валінкевич Ю.Б., лауреат - Турський В.В.
- у номінації "Кращий спеціаліст" - Сторожук І.А., лауреат - Опанащук О.М.

У ІІ-му турі Конкурсу прийняли участь Валінкевич Ю.Б.,  Сторожук І.А. Дипломом переможця ІІ-го туру у номінації "Кращий керівник" нагороджений Валінкевич Ю.Б., який приймав участь у ІІІ-му турі Конкурсу в м. Києві.

    В 2011 роціприймали участь у номінації "Кращий керівник" 5 працівників керівного складу, в номінації "Кращий спеціаліст" - 12 працівників головного фінансового управління.

За результатами І-го туру конкурсу переможцями стали:

- у номінації "Кращий керівник" - Мельник В.М., лауреат - Мищик В.О.
- у номінації "Кращий спеціаліст" - Сторчай Н.М., лауреат - Левченко О.В., Панасюк А.Ю.

У ІІ-му турі Конкурсу прийняли участь - Мельник В.М., Сторчай Н.М.

 

    В 2012 році прийняли участь 2 спеціаліста - Цисар О.В. та Косюк О.О.
Переможцем І-го туру конкурсу стала Цисар О.В., яка прийняла участь у ІІ-му турі.

 

    У 2013 році маємо високі здобутки за результатами участі у конкурсі «Кращий державний службовець».
Троє працівників представляли Департамент фінансів у І-му та ІІ-му турах конкурсу на рівні області, зайняли за результатами ІІ-го туру призові місця:
- переможець у номінації «Кращий керівник» - Венцель В.Т. – заступник директора Департаменту фінансів – начальник бюджетного управління;
- переможець у номінації «Кращий спеціаліст» - Опанащук О.М. – головний економіст відділу фінансів галузей виробничої сфери; лауреат у цій номінації – Дивинська Н.І. – головний економіст відділу зведеного бюджету та міжбюджетних відносин.

 

    В 2017 році прийняли участь у конкурсі Ніцкевич О.А. і Будішевська О.П. у номінації «Кращий спеціаліст». Лауреатом І-го туру конкурсу стала Ніцкевич О.А.

    Переможців конкурсу в номінації "Кращий керівник", "Кращий спеціаліст" нагороджено дипломами, подяками та цінними подарунками головного фінансового управління, департаменту фінансів облдержадміністрації.
    Усім учасникам конкурсу видано посвідчення Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Житомирської обласної державної адміністрації та Житомирської обласної ради про підвищення кваліфікації.

 

В 2018 році прийняли участь у конкурсі Смиковська Л.М., Кондратюк А.О. та Тетерук Т.А. у номінації «Кращий спеціаліст». За результатами проведеного оцінювання та аналізом отриманих балів визнано переможцями Кондратюк А.О. та Тетерук Т.А.
Інформації щодо переможців І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» 26 квітня 2018 року направлено до оргкомітетів ІІ туру.

Усім учасникам конкурсу видано посвідчення Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Житомирської обласної державної адміністрації та Житомирської обласної ради про підвищення кваліфікації.


© Департамент фінансів Житомирської ОДА 2012-2021

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license,якщо не вказано інше.